Zdobení a pečení perníčků s Petrou téma dle datumu workshopu

Co se naučíte - náplň workshopu: Od Petry dostanete její originální recept na perníčky, perníčky si upečete, naučíte se dělat perfektní bílkovou polevu, naučíte se plošně zdobit velké i malé perníky, naučíte se techniku nanášení polevy a přesný postup, jak vyplňovat perník polevou. Petra vám ukáže techniky přenášení motivu na perník, čím a jak barvit polevu, jak používat airbrush, jak na jemné zdobení polevou a dozdobování, jak na domalování štětcem a stínování ... a mnohem víc, prostě další důležité vychytávky, které vám pomůžou a usnadní práci se zdobením.

Prozradí vám tipy a triky jak docílit, aby se perníček vždy povedl. Naučíte se různé druhy technik a dostanete osvědčený recept na ty skvělé perníčky. A co je nejdůležitější? Perníčky, které si u nás vyrobíte si odnesete s sebou domů! No není to skvělá nabídka?

Tak se na to připravte! Bude to jízda!

Časová náročnost workshopu: 9:00 - 18:00

Lektor: Petra VLASÁKOVÁ

Nejbližší termíny workshopů: 


Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit skvělé těsto na perníčky a perníčky nádherně ozdobit. Perníček, který se hodí nejen k jídlu, ale jako dárek nebo dekorace a to pro jakoukoliv příležitost pro malé i velké.

Vlastnoručně nazdobené perníčky si odnesete domů! Vhodnou krabici si přineste s sebou.

Cena 9 hodinového workshopu 2024 je celkem 3 490 Kč

Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv a případně pevnou krabici na převoz perníčků, které si u nás vyrobíte a nazdobíte a odvezete si je domů.

V ceně workshopu máte: studijní materiály, recept, všechny suroviny na výrobu, po celý den káva a pitný režim, malé občerstvení, vyrobené perníčky si s dárkem od Petry odnesete s sebou domů. K zapůjčení zástěry a veškeré pracovní náčiní, psací potřeby. Každý obdrží certifikát o absolvování workshopu u nás.