Zdobení perníčků s Petrou 23. 3. 2024 - Velikonoce


Co se naučíte - náplň kurzu: Od Petry dostanete její originální recept na perníčky, naučíte se dělat perfektní bílkovou polevu, naučíte se plošně zdobit velké i malé perníky, naučíte se techniku nanášení polevy a přesný postup, jak vyplňovat perník polevou. Petra vám ukáže techniky přenášení motivu na perník, čím a jak barvit polevu, jak používat airbrush, jak na jemné zdobení polevou a dozdobování, jak na domalování štětcem a stínování ... a mnohem víc, prostě další důležité vychytávky, které vám pomůžou a usnadní práci se zdobením.

Prozradí vám tipy a triky jak docílit, aby se perníček vždy povedl. Naučíte se různé druhy technik a dostanete osvědčený recept na ty skvělé perníčky. A co je nejdůležitější? Perníčky, které si u nás vyrobíte si odnesete s sebou domů! No není to skvělá nabídka?

Tak se na to připravte! Bude to jízda!

Časová náročnost kurzu: od 9:00 do 16:00 (minimálně 7 hodin)

Lektor: Petra VLASÁKOVÁ

Nejbližší termín kurzu: sobota 23. 3. 2024 - téma VELIKONOCE

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit nádherně ozdobit perníček, který se hodí nejen k jídlu, ale jako dárek nebo dekorace a to pro jakoukoliv příležitost pro malé i velké.

Vlastnoručně nazdobené perníčky si odnesete domů!

Cena 7 hodinového sobotního kurzu 2024:

3 490 Kč

Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv!

V ceně kurzu máte: studijní materiály, recept, všechny suroviny na výrobu, po celý den káva a pitný režim, malé občerstvení, vyrobené perníčky si s dárkem od Petry odnesete s sebou domů. K zapůjčení zástěry a veškeré pracovní náčiní, psací potřeby. Každý obdrží certifikát o absolvování kurzu u nás.