Dokonalý dort 13. 4. 2024

Dokonalý dort zvládne každý, když ví jak...

Obdivujete ty úžasné dorty s překrásným zdobením, že si kolikrát říkáte, že to není možné? Dá se to vůbec udělat? Chtěli byste takový dort umět, ale netroufnete si, a nevíte jak na to? Když chcete takový dort někde objednat, tak stojí někdy více jak 2000 Kč... A co takhle investovat sám/a do sebe, zaplatit si kurz a takový dort si u nás vyrobit, ozdobit, nafotit a odnést domů? Další dort už vyrobíte sami doma, nabídnete ho "tomu kdo by ho chtěl" za rozumnou cenu, .... uděláte jeden, dva, tři a peníze, které zaplatíte za náš kurz, se Vám vrátí! Možná i vícekrát! Co Vy na to? Není to super nabídka? A naše skvělá lektorka Hanička Sokolová Vás to moc ráda naučí!

Hanka Vás zasvětí do "tajemství" výroby toho nejlepšího a dokonalého brownies korpusu, lahodných a netradičních dortových krémů a krásných ozdob, které podtrhují jedinečnost finálního výrobku. A co by byly dorty s Haničkou bez makrónek? To by nebyl kurz s Hankou! Makrónky jsou její velkou vášní a tak Hanka přinese na ozdobení i makrónky, které ochutnáte a dostanete na ně recept. A co je nejdůležitější? Dort, který si u nás vyrobíte si odnesete s sebou domů! Tak se na to připravte - krabici na dort s sebou! Bude to jízda!

Časová náročnost kurzu: minimum 8 (9) hodin

Lektor: Hana SOKOLOVÁ

Vhodné pro: všechny, kdo se chtějí naučit upéct a ozdobit dokonalý dort

Cena 8 (9) hodinového sobotního kurzu 2024:

3 990 Kč

Co s sebou? NIC! Jen dobrou náladu a úsměv! ... jo a přineste si vhodnou transportní krabici na dort, který si u nás vyrobíte a také si ho odnesete domů.